فعالیت های دفتر

* پاسخگویی به سوالات شرعی و اعتقادی

* مشاوره تخصصی دینی، اعتقادی، فرهنگی و خانواده

* حوزه علمیه تخصصی تبلیغ (سفیران هدایت شیراز)

* محاسبه وجوهات شرعیه

* موسسه و حوزه علمیه حضرت صاحب الزمان (عج)

* ستاد احیاء حوزه علمیه سامرا

شماره حساب ها

حساب سیبا بانک ملی
0104933301008


حساب سپهر بانک صادرات
0103293468008

اوقات شرعی

جمعه ١٣ تير ١٣٩٩


آمار بازدید

هم اکنون
1
امروز
4
دیروز
20
این ماه
338
کل
158934
« مناسبت ها و دیدارها
توزیع بسته غذایی بین طلاب شیراز همزمان با آغاز فعالیت شعبه دوم دفتر
همزمان با آغاز فالیت شعبه دوم دفتر آیت الله العظمی سید محمد باقر شیرازی مد ظله در چهارراه مشیر شیراز، بسته های غذایی شمال برنج، ماکارونی و روغن بین طلاب حوزه های علمیه شیراز توزیع شد.

مسئول دفاتر آیت الله العظمی سید محمد باقر شیرازی مد ظله ضمن اعلام اینکه یکی از سنتهای حسنه ای که حتی معصومین نیز به آن اهمیت وافری می دادند توزیع بسته های غذایی بین افراد مختلف جامعه بوده و خود این برای همگان و به خصوص دفاتر مراجع تقلید که در عصر غیبت مسئولیت های سنگینی را به عنوان نواب عامه امام زمان(عج) را به عهده دارند ایجاد می کند. 

سید مرتضی شیرازی اظهار داشت: یکی از ضرورتهای امروز طلاب حوزه های علمیه به خصوص حوزه علمیه شیراز، کمک به عزیزان به صورتهای مختلف از جماه توزیع بسته های غذایی بین ایشان است که بحمد الله با همکاری و بذل عنایت برخی از خیرین ، موفق به این امر شدیم و همزمان با آغاز فعالیت شعبه دوم دفتر آیت الله العظمی شیرازی این امر خداپسندانه صورت پذیرفت.

شیرازی گفت: چندی پیش نیز با حضور آیت الله العظمی شیرازی مد ظله علاوه بر توزیع مرحمتی حضرت صاحب الزمان(عج) توسط معظم له، تعداد قابل توجهی البسه نیز بین طلاب عزیز شیرازی توزیع شد و امیواریم بتوانیم با توفیقات الهی و کمک خیرین در آینده نیز ان شاء الله بتوانیم این مهم را به مرحله اجرا برسانیم