فعالیت های دفتر

* پاسخگویی به سوالات شرعی و اعتقادی

* مشاوره تخصصی دینی، اعتقادی، فرهنگی و خانواده

* حوزه علمیه تخصصی تبلیغ (سفیران هدایت شیراز)

* محاسبه وجوهات شرعیه

* موسسه و حوزه علمیه حضرت صاحب الزمان (عج)

* ستاد احیاء حوزه علمیه سامرا

شماره حساب ها

حساب سیبا بانک ملی
0104933301008


حساب سپهر بانک صادرات
0103293468008

اوقات شرعی

چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨


آمار بازدید

هم اکنون
1
امروز
22
دیروز
20
این ماه
150
کل
154952
1393/2/22
در ادامه عیادت شخصیت ها و مسئولین از آیت الله العظمی شیرازی
عیادت دکتر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از آیت الله العظمی شیرازی

دکتر صالحی: وجود مراجع و روحانیت اصیلی نظیر آیت الله العظمی شیرازی(مد ظله) ضامن حیات طیبه ما و صیانت نظام و کشور است و ما به وجود ایشان مفتخریم.

به گزارش دفتر آیت الله العظمی شیرازی در ادامه عیادت علماء اعلام و شخصیت ها، دکتر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با حضور در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام رضا علیه السلام تهران از مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید محمد باقر شیرازی عیادت نمود.

این گزارش می افزاید در این دیدار دکتر صالحی ضمن آرزوی شفای کامل آیت الله العظمی شیرازی (مد ظله) وجود مراجع عظام و علمای اعلام اصیل و مردمی نظیر معظم له را مایه برکت دانسته و اظهار داشت: وجود روحانیت و مرجعیت اصیلی نظیر آیت الله العظمی سید محمد باقر شیرازی(مد ظله) ضامن حیات طیبه ما و صیانت نظام و کشور است و ما به وجود ایشان مفتخریم.

بر اساس آخرین گزارش دفتر آیت الله العظمی شیرازی، در پی دعاها و توسلات مراجع عظام تقلید، علماء و مؤمنین و تلاش پیگیر تیم مجهز پزشکی، خوشبختانه روند معالجات آیت الله العظمی شیرازی رو به بهبودی است و امید است با ادامه تلاشهای پزشکان و ادعیه همگان در ساعات آتی و همزمان با میلاد باسعادت مولی المؤحدین امیر المؤمنین علیه السلام شاهد بهبود کامل این مرجع تقلید شیعیان باشیم.
سایر تصاویر :