فعالیت های دفتر

* پاسخگویی به سوالات شرعی و اعتقادی

* مشاوره تخصصی دینی، اعتقادی، فرهنگی و خانواده

* حوزه علمیه تخصصی تبلیغ (سفیران هدایت شیراز)

* محاسبه وجوهات شرعیه

* موسسه و حوزه علمیه حضرت صاحب الزمان (عج)

* ستاد احیاء حوزه علمیه سامرا

شماره حساب ها

حساب سیبا بانک ملی
0104933301008


حساب سپهر بانک صادرات
0103293468008

اوقات شرعی

دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨


آمار بازدید

هم اکنون
1
امروز
16
دیروز
12
این ماه
533
کل
151573
1393/2/23
علیرغم تلاشهای تیم پزشکی در طول سه ماه و در زادروز میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام اتفاق افتاد
روح ملکوتی مرجع عالقدر جهان تشیع، مجاهد نستوه و مدافع حریم اهل بیت علیهم السلام حضرت آیت الله العظمی حاج سید محمد باقر موسوی شیرازی رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست.

آیت الله العظمی سید محمد باقر شیرازی رحمت الله علیه در کنار مطالعات و تلاشهای علمی و تربیت شاگردان مبرز فراوان و نیز مبارزات طولانی با رژیم بعث عراق که منجر به زندانی شدن و شکنجه ایشان گردید، در دفاع از حریم ولایت و امامت و حضرت فاطمه زهرا علیهم السلام و برگزاری مراسم باشکوه عید سعید غدیر و راهپیمایی عزاداری حضرت امیرالمومنین و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهما و میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف تلاش و همت فوق العاده ای داشتند.

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

به گزارش دفتر آیت الله العظمی شیرازی در زادروز میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام روح ملکوتی مرجع عالقدر جهان تشیع، مجاهد نستوه و مدافع حریم اهل بیت علییهم السلام حضرت آیت الله العظمی حاج سید محمد باقر موسوی شیرازی رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست.

این مرجع عالیقدر در اول ماه رجب سال 1350 هجری قمری همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام در دامان مرجع بزرگ و مجاهد مرحوم آیت الله العظمی حاج سید عبدالله شیرازی رحمت الله علیه به دنیا آمده و از همان ابتدا با داشتن استعداد و بلوغی کم نظیر به فراگیری علوم دینی پرداختند و در سن بیست سالگی به درجه رفیع اجتهاد نایل گردیدند.

معظم له در کنار فرگیری علوم دینی و حوزوی در علوم مختلفی همچون هیئت و نجوم وتطابق احکام شرع با علوم روز متبحر گردیده و در بسیاری از این علوم نظریات منحصر به فردی را که از سوی مراجع عظام و اساتید و دانشگاه ها با استقبال کم نظیری روبرو گردیده ارائه نمودند.

ایشان در کنار مطالعات و تلاشهای علمی و تربیت شاگردان مبرز فراوان و نیز مبارزات طولانی با رژیم بعث عراق که منجر به زندانی شدن و شکنجه ایشان گردید، در دفاع از حریم ولایت و امامت و حضرت فاطمه زهرا علیهم السلام و برگزاری مراسم باشکوه عید سعید غدیر و راهپیمایی عزاداری حضرت امیرالمومنین و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهما و میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف تلاش و همت فوق العاده ای داشتند.

سجایای اخلاقی و تواضع فراوان ایشان و اهتمام به رسیدگی به ضعفا و امور مردمی زبانزد خاص و عام بود.

مراسم تشییع و تدفین و ختم این مرجع عالیقدر متعاقبا اعلام میگردد
سایر تصاویر :