فعالیت های دفتر

* پاسخگویی به سوالات شرعی و اعتقادی

* مشاوره تخصصی دینی، اعتقادی، فرهنگی و خانواده

* حوزه علمیه تخصصی تبلیغ (سفیران هدایت شیراز)

* محاسبه وجوهات شرعیه

* موسسه و حوزه علمیه حضرت صاحب الزمان (عج)

* ستاد احیاء حوزه علمیه سامرا

شماره حساب ها

حساب سیبا بانک ملی
0104933301008


حساب سپهر بانک صادرات
0103293468008

اوقات شرعی

دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨


آمار بازدید

هم اکنون
1
امروز
16
دیروز
12
این ماه
533
کل
151573
1393/2/29
در پی ارتحال ملکوتی حضرت آیت الله العظمی سید محمد باقر شیرازی(قدس سره الشریف) صادر شد
پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان فارس و استاندار فارس

معظم له كه بخشی از عمر با بركت خویش را در حوزه علمیه نجف در جهت تریبت طلاب علوم دینی صرف كرد و از جمله مبارزین انقلاب اسلامی بود كه سال ها رنج حبس و شكنجه در رژیم بعث را متحمل شد. وی سرانجام پس از سال ها نشر معارف دینی و تدریس فقه اهل بیت در روز ولادت مولای متقیان علی علیه السلام دعوت حق را لبیك و به دیدار حضرت معبود شتافت.

استاندار فارس و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز به مناسبت رحلت آیت الله العظمی حاج سید محمد باقر شیرازی پیام تسلیت مشتركی صادر و طی آن 24 اردیبهشت ماه را در استان فارس، عزای عمومی اعلام كردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، متن پیام دكتر سید محمد احمدی و آیت الله اسدالله ایمانی به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر ارتحال عالم وارسته آیت الله العظمی حاج سید محمد باقر شیراز قدس الله نفسه الزكیه موجب تاسف و تاثر گردید. معظم له كه بخشی از عمر با بركت خویش را در حوزه علمیه نجف در جهت تریبت طلاب علوم دینی صرف كرد و از جمله مبارزین انقلاب اسلامی بود كه سال ها رنج حبس و شكنجه در رژیم بعث را متحمل شد. وی سرانجام پس از سال ها نشر معارف دینی و تدریس فقه اهل بیت در روز ولادت مولای متقیان علی علیه السلام دعوت حق را لبیك و به دیدار حضرت معبود شتافت.

رحلت این عالم ربانی را به ساحت مقدس حجت ابن الحسن العسكری(عج) رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام، حوزه های علمیه، خانواده مكرم ایشان و عموم مردم، خصوصاً مردم استان های فارس و مشهد تسلیت عرض نموده از درگاه حضرت احدیت حشر با اولیاء الله و صالحین و غفران و رحمت الهی را برای ان فقید سعید و صبر به این ضایعه مولمه را برای دوستداران آن به حق پیوسته مسألت می نمایم.

به همین مناسبت روز 24 اردیبهشت ماه عزای عمومی اعلام می شود. والسلام

اسدالله ایمانی                                                              سید محمد احمدی

نماینده مقام معظم رهبری                                                  استاندار فارس

در استان فارس و امام جمعه شیراز
سایر تصاویر :